alarmy atrapy

Nawet VIP Need dodane Strona Zabezpieczenia

Paris Hilton nie jest obcy w domu włamania. W 2004 roku, w www.nutrizoo.pl domu dziedziczka Hollywood wspólny z siostrą Nicky, został okradziony z projektant torebki, zegarki, biżuterię i laptopy o łącznej wartości $ 100.000 brakujących towarów. W dniu 19 grudnia 2008 roku, w przypadku déjotà vu wystąpił w nowym domu w Hollywood Hills Paryża.

Specjaliści od bezpieczeństwa ostrzegają nas, że reklama zawartość naszego domu nie jest taki dobry pomysł. Jednak Paris pominąć ten dobrze znany fakt i zaczął dawać dobrze nagłośnione objazd jej domu, który był transmitowany przez telewizję na poziomie krajowym. Poza tym, że nie udało się zainwestować w system bezpieczeństwa na najwyższym poziomie w celu ochrony swojej własności.

Szacuje się, że $ 2 mln wartości nieruchomości został skradziony z domu przez kapturem i rękawiczce nieznanym partnerem. Przerwa-in został zgłoszony przez ochroniarza, choć nie wiadomo, jak strażnik wiedział o wystąpieniu.

Znany jako nieodstępnego Party Girl, sprawca prawdopodobnie wiedział, że będzie na mieście tego wieczoru. Być może był to ktoś, kto widział telewizyjnego wycieczkę, lub kogoś, kto po prostu nie wiedział, kiedy właściciel będzie dalej.

Ta historia pokazuje nam wszystkim, że nawet sławnych i bogatych nie zawsze chronić swoje domy w najlepszy sposób. W sezonie wakacyjnym, z partii i spotkań towarzyskich w bród, to jest niezwykle ważne, aby zabezpieczyć się kogo zaprosić do swojego domu i jaki rodzaj nieruchomości jest łatwo dostępna.

Inwestowanie w systemie bezpieczeństwa domu jest idealnym sposobem, aby chronić swoją własność i rodziny, a czasami nie są tak ostrożny, jak powinno być. Nawet mimo to, wielu włamań są przypadkowe, a zainstalowany system pilnuje domu 24/7.

Niektóre społeczności w Teksasie oferują zarejestrować adresy wczasowicze ‚z policji w ciągu wakacji.
Wpis zawdzięczamy