rodzaje alarmow obrona cywilna

I nie jesteś niewinności w takich przypadkach; raczej, to do ciebie, aby udowodnić swoją niewinność, lub stracić swoją nieruchomość

DLACZEGO SĄ błahych spraw sądowych tak rozpowszechniona?

Nie powiesić „zgubić” znak wokół swojego bogactwa.

Jest to system sprawiedliwości uruchomić amok. W Stanach Zjednoczonych, mamy bardzo nietypowy system sądowniczy. prawnicy warunkowe-fee zachowywać się jak drapieżniki lub uzbrojonych gangsterów ulicznych. Sędziowie i przysięgli działać jak Robin kapturami, postanowił rozdzielić swój majątek. Statystyki są zatrważające: zostaniesz pozwany razy więcej niż trzeba będzie pobyt w szpitalu.

I co jest oburzające jest to, że nasz system sądowy pomaga im poprzez:

(1) co ułatwia twoi drapieżnik-powodowie pozwać. (2) powodowie drapieżników i ich prawnicy będą pozwać cię do czegokolwiek mogą wymyślać; oraz (3) powodowie nie muszą płacić prawnikom z wyprzedzeniem. Będą pracować w procentach, co mogą wycisnąć z ciebie.

Pułapka została ustawiona! Sprytni prawnicy złoto kopanie udało się rzucając cię jako czarny charakter. Jesteś „chciwy bogaty” kosztem stiffs roboczych. Sędzia i jury są obecnie, aby uzyskać równomierny.

To zawsze o „money!” Pozwy stały numer # 1 Strategia negocjacyjna powodów. Prawnicy dowiedzieliśmy się , że za $ 175 Opłata sądowa zgłoszenia, jedna z dwóch rzeczy mogą się zdarzyć:

1. Każda ze dasz im pieniądze, aby przejść dalej. Albo 2. Będą bieżąco zawiązał się w sądzie od 2 do 5 lat, a następnie jury dać im pieniądze. W obu przypadkach pieniądze pochodzą z kieszeni.

To ich strategia i działa za każdym razem. Pewnie można wygrać sprawę, ale za jaką cenę? Można wygrać sobie całą drogę do domu ubogich. Aby wygrać sprawę, można łatwo zapłacić sześć cyfr do swojej kancelarii (zaczynając od $ 5,000 do $ +15.000 ustalający i 350,00 $ za godzinę).

Wpis zawdzięczamy http://www.domypodwarszawa.org.pl/