alarmy antywlamaniowe do okien

INDYWIDUALNE pozwów z tytułu:

– Rozwód – Pozwy sprawdź ofertę na stronie internetowej przez dzieci – pozwy z partnerami biznesowymi – roszczeń wierzycieli – przypadkowe urazy spowodowane przez członka rodziny – Ciąża (twój syn dostaje dziewczyna w ciąży) – Personal szkodę spowodowaną przez gościa pitnej – osobisty uraz, gdy ślizga gości i upadki i wiele jeszcze

Kluczem do uniknięcia błahych spraw sądowych

Tak więc kluczem do zapobiegania i minimalizowania pozwy NIE jest posiadanie czegokolwiek w swoim nazwiskiem. Kluczem do ochrony swoich aktywów jest upewnienie się drapieżników i ich prawnicy powodowie złoto kopanie nie można dostać w swoje ręce swoje pieniądze. Gdy prawnicy powoda odkrywają, że nie może dostać swoje pieniądze, nie będą tracić czasu na próby. Jeżeli nie mogą dostać coś, otrzyma 1/3 nic. Mogą i znajdzie kogoś do sądu.

Pytanie: Co zrobić, potrzebujemy więcej -Doctors lub prawników?

Odpowiedź: American Medical Association wymienia łącznie 650.000 licencjonowanych lekarzy w Stanach Zjednoczonych, a około 67.000 studentów medycyny w szkole.

Spójrz na własne książki telefonicznej Yellow Pages. Istnieje około 950,000 prawnicy z około 130.000 uczęszczania do szkół prawniczych. Większość z nich żyje na zasadzie warunkowej-Fee. Nie stać się statystyka. Uczyć się na błędach innych ludzi. Dowiedz się, jak stać się koszmarem każdego awaryjne-fee prawnika.

Apeluję, aby rozpocząć planowanie dziś i rozpocząć planowanie strategii ochrony aktywów stałych i konserwacji bogactwo. Następnie realizować swój plan. Zawsze mówię, że lepiej zrobić coś niż nic. Jeśli nic nie zrobisz to jesteś cel byki oczu dla tych prawników i jakiejkolwiek frywolny pozew mogą śnić się.

Rocco Beatrice, CPA, MST, MBA nagradzana planowania nieruchomości i ekspert zaufania MS – opodatkowanie, Master of Science opodatkowania MBA – Zarządzanie / Podatki BSBA – Zarządzanie / CPA Księgowość – biegły księgowy —– Asset Protection: nieodwołalne zaufanie osobiste Prawnik ochrony aktywów 71 Commercial Street # 150, Boston, MA 02109 tel: +1.508.429.0011 faks: +1.508.429.3034

Wpis zawdzięczamy