alarmy antywlamaniowe

Home Security Checklist – 10 sposobów, aby zachować włamywaczy Out

Choć zbrodnie mieszkalnych jak ins przerwy i włamań zostały na wzrost w Stanach Zjednoczonych w ciągu ostatnich kilku dekad, jako właściciel domu, istnieje wiele rzeczy, które można zrobić, aby zachować te zbrodnie z inwazji domu i oddanie rodzinie i mienia w niebezpieczeństwo.ośrodek psychoterapii

Są pewne rzeczy, które sprawiają, że dany dom atrakcyjnym lub „prime” celem dla potencjalnego intruza i jest może zagrażać bezpieczeństwo domu. Należą do nich:

1. Vacancy. Pusta domu oznacza, że ??włamywacz będzie działać mniejsze ryzyko złapanym na kręgi betonowe gorącym uczynku. I domów, które wyglądają tak, jakby były wolne od dłuższego czasu są nawet bezpieczniejsze zakłady. Więc złodzieje są rysowane do domów z unkept trawniki, nagromadzenie gazet lub poczty w skrzynce pocztowej lub na ganku, a nie światła.

2. bogactwa. W domu, który wydaje się należeć do bogatej rodziny jest bardziej atrakcyjny cel dla włamywacza, ponieważ sugeruje, że istnieje wiele można zyskać od zerwania. To nie znaczy, że należy uczynić swój dom wyglądać zaniedbany i brudny, ale należy unikać bardziej ostentacyjny i efektowne niż to konieczne.

3. kryjówek. Domy z wielkogabarytowych krzewów i wysokich ogrodzeń na całym obwodzie oferują potencjalnych intruzów jakąś kryjówkę i wykreślić ich wejście bez bycia zauważonym przez sąsiadów lub przechodzących ludzi.

4. Możliwości łatwego wpisu. Otwarte warsztaty, otwarte okna, i otworzył drzwi mogą wszyscy być atrakcyjne dla potencjalnych intruzów.

Prowadzenie powyższych punktów na uwadze, oto lista 10 prostych sposobów, które można poprawić bezpieczeństwo domu i zachować włamywaczy z:

1. Upewnij się wydawać, że jest ktoś w domu w każdej chwili za pomocą światła i dźwięku. Automatyczne liczniki i czujniki ruchu może być świetnym narzędziem dla ludzi, którzy są na wakacjach lub w inny sposób będzie z dala od domu przez dłuższy okres czasu.

Wpis zawdzięczamy