alarmy czujniki ruchu

2. Zamiast ukrywa klucza awaryjnego pod twoją wycieraczkę, zostawić jednego przyjaciela witha lub sąsiada. Oznacza to, że nie będzie to łatwe dla potencjalnego intruza do znalezienia, a jeśli masz zamiar być z dala od domu, sąsiad lub znajomy może przyjść raz na jakiś czas, aby sprawdzić się na swoim miejscu.

3. Gdy idziesz na urlop, żeby ktoś przyszedł przynieść w mailu i gazet, żeby nie mnożyć i alertów włamywaczy do twojej nieobecności.

4. Upewnij się, że zamki na wszystkich drzwiach i oknach.

5. Zainwestuj w systemie bezpieczeństwa domu. Alarm w domu, że zgaśnie, gdy ktoś wchodzi do domu bez zaproszenia jest jednym z najlepszych sposobów, aby odstraszyć intruzów.

6. Za pomocą pasków na niskim poziomie lub w inny sposób łatwo dostępnych okien.

7. Trzymaj garaż zamknięty, czy jesteś w domu, czy nie. W ten sposób, że nie będzie tak oczywiste dla włamywaczy, czy nie znajduje się w środku samochodu.

8. Dokument oraz ubezpieczyć swoje kosztowności, aby mogły być śledzone i wrócił łatwiej, jeśli są one skradzione.

9. Organizowanie program oglądać sąsiedztwa. Po tym wszystkim, wiele par oczu są lepsze niż jeden.

10. Bądź sumienny o swoje bezpieczeństwo w domu. Nie osłabnąć, gdy chodzi o ochronę swojego domu i swojej rodziny. Bądź konsekwentny i dokładny.

Dla najlepszych w bezpieczeństwo wewnętrzne, zapisz się na Brinks ADT dziś. Kliknij TUTAJ, aby uzyskać więcej informacji.

Wpis zawdzięczamy słoiki na przetwory