alarmy na rower

Moje dziecko lęk szkole! Co mam mówić i robić

Co mogę powiedzieć mojemu dziecku? Wiele razy uczniowie nawet nie wiem, dlaczego czują się zaniepokojeni. Ważne będzie, aby nie strzelać wiele pytań, na dziecko, na które może zwiększyć problemy lękowe dziecka. Zachować spokój i myśleć o „wiadomości” z żadnym z dialogu. Może chcesz powiedzieć: „Powiedz mi, co chcesz, żebym wiedziała o tym, jak szkoła będzie …” [Czy czujesz otwartość?] lub „Powiedz mi, co myślisz może być problem …” [Czy usłyszeć ich opinię w pierwszym pytaniem?] również upewnić się, że nie są wystające własny niepokój o szkole na nich.jak wydać książkę Jeśli dziecko idzie do szkoły, chyba po raz pierwszy – i mają trudności z dostosowaniem się, należy rozważyć uzyskanie pomocy z wykwalifikowanego doradcy. Codependency jest uleczalna, ale trzeba wykonać pracę! Komunikować się z dzieckiem, że jesteś stara się pomóc im przez ten rozdział swojego życia. Jak przejść przez ten będzie ważny wzór do obsługi innych problemów, które pojawiają się w nadchodzących latach.

Jakie są możliwe powody ich niepokoju?

1. Jednym z nich jest rodzaj rozłączenia z rówieśnikami lub znaczących dorosłych w szkole.

2. Innym rodzajem odłączenia jest lęk separacyjny, świadczy przede wszystkim przez dzieci, gdy są one uczęszczających do szkoły po raz pierwszy. Jest wadą bliskiej relacji między rodzicami i dziećmi, ale jest dowodem może być „zbyt blisko”, a ich strach przed zmianami.

3. Kolejna obawa nie czyniąc go do domu w autobusie … i wiele innych zagadnień omówimy w najbliższych tygodniach.

Co mogę zrobić by pomóc?

• Kiedy dzieci czują odłączony z rówieśnikami i nauczycielem, mogą również mieć „woozy” żołądek! Sposoby naprawienia tego poczucia, że ??są one odłączone byłoby umówić się z nauczycielem w klasie. Zapytaj, czy on / ona może dać dziecku jakieś prace w sali jako pomocnik.
Wpis zawdzięczamy https://nutrizoo.pl