Zachęcaj dziecko, aby myśleć o wszystkim, co może być prawdą o numerze (-ach). Trzecim krokiem jest obozować w 2 kolumny, kolumny prawdy.

– Jeśli dziecko nie ma jeszcze czytać ani pisać – to jest przykład na to, jak wykorzystać swoje ręce: Zasadniczo walidacji uczucia niepokoju o dziecko jest za pomocą lewej ręki jako „miejsce”, gdzie te uczucia są reprezentowane.pracowniaintegra.pl/formy-pomocy Następnie prawą ręką oznacza „miejsce” dla sprawozdania, które są prawdziwe. Możesz pomóc, jeśli jest to potrzebne, ale zachęcamy, aby pozwolić im myśleć o wszystkich możliwych rzeczy, które są prawdziwe. Następnie zachęcenie ich tam biwakować! Będą one powrócić do myślenia kolumnie po lewej stronie w czasach, ale zachęcić ich, aby przejść do kolumny prawda za każdym razem!

– Przykład nr 1 – Jeśli dziecko boi się wracać do domu autobusem – kolumna prawdą byłoby odczytać tak: nie będzie pomocników w autobusie; trzeba będzie tag; kierowca posiada telefon; i tym podobne.

– Przykład nr 2 – Jeśli dziecko boi się chodzić do szkoły – słoje szklane kolumna Prawda będzie wyglądać mniej więcej tak: będziesz bezpieczny i OK; będziemy tęsknić; Twoim zadaniem jest, aby przejść do szkoły; będziesz sie dobrze bawić; nauczysz się; można spotkać nowych przyjaciół; Inne dzieci nie zabraknie ich rodziny, jak również, ale można wybrać się być OK.

– Ta metoda przewartościowania lub ćwiczenie jest również dobre dla depresji, gniewu i innych.

Zastrzeżenie: Te komentarze nie są substytutem dla profesjonalnych porad i nie mają na celu być wszystko, co może być potrzebne. Te komentarze są pomysły na celu zachęcić i pobudzić jeszcze inne pomysły, które mogą być pomocne w ogólnym znaczeniu dla danej sytuacji.

Dr Helen B. McIntosh, doradca i autor Book: Komunikaty dla siebie – pokonanie zniekształcony obraz siebie (Beacon Hill, 2009) książka: Eric Jose Dywan Peace (2006) w sprawie rozwiązania konfliktu http://www.peacerug.com http://www.helenmcintosh.com

Wpis zawdzięczamy