Zapisy te mogą być wezwanie do stawienia się w pozwie i użyte przeciwko tobie.

Podobnie jak, czy nie, twoje życie stało się otwartą księgą. Dosłownie, nie masz prywatność finansową. Nie chcę się alarmu, ale informacje, które są do odzyskania o Tobie i Twojej rodzinie jest przerażająca. Prawda jest prawie wszystko, może chcesz zachować prywatne – szczegóły dotyczące kont bankowych, twoje bilingi, dokumentacji medycznej, raportów kredytowych, a nawet swój numer Social Security mogą być oglądane przez każdego, w siegajpozdrowie.pl/suplementy-tabletki-na-pamiec.html każdej chwili – „.wypożyczalnia samochodów warszawa lotnisko Dobrej cenie” dla

Stany Zjednoczone mają jedne z najbardziej spokojnych ustawę o ochronie danych na świecie. Informacje o Tobie są kupowane, sprzedawane lub udostępniane bez Twojej wiedzy i zgody codziennie. Można spowolnić ten handel danymi, ale nie można go zatrzymać.

DLACZEGO błahych spraw sądowych ARE SO powszechne w dzisiejszej Ameryce

W 2004 roku, ponad dziewięć milionów Amerykanów ich kradzieży tożsamości, a około 1,8 miliona zostało pozwany. Za kilka dolarów można przeprowadzić wyszukiwanie w internecie, aby zlokalizować adres domowy swój cel, pracy historii i zapisów rozmów telefonicznych, a nawet salda w papiery amerykańskich i kont bankowych. Większość innych krajach regulują tę handel informacjami o wiele bardziej rygorystycznie niż w Stanach Zjednoczonych. Oraz w krajach z przepisów o tajemnicy handlowej, oznacza to, że tego rodzaju informacje finansowe nie mogą być udostępniane, z wyjątkiem ostrych warunkach. Informacja o ciebie, twój majątek, w domu i wszystko jest do sprzedaży najwyższą cenę.

Na przykład: Komputery stały się cennymi palmtopy. Jednak mogą one również zawierać poufne informacje na temat swoich finansów, nawyki wydatków i życiu osobistym. W niepowołane ręce, te małe fakty nie mógł tylko cię zawstydzić, ale może być użyte przeciwko tobie w sądzie.

Wpis zawdzięczamy