7 porad, aby utrzymać dom Bezpieczne czasie na wakacjach

Planujesz wybrać się na wakacje i nie chcemy nieproszonych gości w swoim domu? Ważne jest, aby uświadomić sobie, że wasze dni są wakacje dni roboczych dla włamywaczy. Mamy kilka przydatnych wskazówek, które należy wykonać w celu ochrony swojego mieszkania. Spędzić wakacje bez obaw o bezpieczeństwo swojego mienia.

1. Zamek dodatkowy rygiel bezpieczeństwa

Jeśli nie masz blokadę, należy rozważyć nabywanie jeden. Nawet w przypadku, gdy obecny zamek jest dobrze usytuowana, nadal zalecamy zabezpieczyć dom z dodatkowym rygla bezpieczeństwa. Jeżeli zamek nie jest w stanie zbyt dobrym stanie, należy po prostu zastąpić go bardziej prawidłowego i bezpiecznego zamka.

Nie musisz martwić się o instalację. Istnieje wiele ślusarzy czeka na twój telefon.

2. Czy ktoś ma klucze?

Jeżeli masz lub niektóre z Twoich znajomych stracił niedawno klucz? Jeśli tak się stało, cylinder Twojego zamka musi być wymieniony lub rekeyed jak najszybciej. Bezpieczeństwo klawiszy jest bardzo ważne, ponieważ ubezpieczenie nie obejmuje włamań popełnionych przy pomocy skradzionych kluczy. Upewnij się, że masz kontrolę nad swoimi kluczami do domu.

3. Neighborhood Watch

Zaleca się, aby znaleźć kogoś, kto wygląda po domu, gdy jesteś na wakacjach. Jeśli masz dobre stosunki z sąsiadami można negocjować z nimi bronić swojego domu. W razie potrzeby można pozostawić dodatkowy klucz do jednego ze swoich zaufanych sąsiadów. W tym przypadku, jeśli sytuacja awaryjna podchodzi bardziej prawdopodobne jest, że największe szkody można uniknąć. Ponadto, sąsiad może również dbać o rośliny i postu. Zdecydowanie nie zostawiaj kluczy pod wycieraczką, w szafie sterowniczej lub w skrzynce pocztowej – są to miejsca włamywacz będzie zbadać w pierwszej kolejności.

Należy umieścić ce adwokat gdańsknną własność mądrze, tak, że włamywacz musi dołożyć starań, aby uzyskać do nich dostęp.
Wpis zawdzięczamy